Niin, siis millä mä saan tän loppumaan?? Mulla on ollu tätä jo viikon, mikä mulla on?? Eka epäilin, et se alko siitä, kun jännitin yhtä juttua todella paljon, mut se jatkuu vieläkin. Kaikki mitä on syönyt, tulee ulos about 1/2 h:n sisällä.. Ok, onpahan tehokas laihdutustapa, mut tätä menoo musta ei oo mitään jäljellä.. oon laihtunu jo 5kg.. ja olin norm. painonen, nykysin melk. alipainoo.. APUA!!
Ripuli..
nolo..
7532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kuule sulla on nyt paras mahdollinen paikka tehdä bisnestä. Hintit nimittäin tykkää ripuliperseistä. On kuulemma niin ihanan lämmin ja luistava. Joten ala hinttihuoraksi ja tienaat kivasti taskurahaa.
Muuten hyvä, mut oon muija, ja oon ihan tosissaan tän asian kanssa, asiallisia vastauksia kiitos. vm.-87
Kai se hinteille on ihan sama ootko muija vai äijä, kunhan vaan saavat suklaatipuolta. Ei sun tarvi näyttää niille pimppaa ja tisuja, pelkkä ripulinen paskanen persereikäs riittää !
Saattais olla allerginen reaktio, tai sitten oot syönyt jotain vanhentunutta ruokaa, eli mitäs oot mennä suuhus laittamaa? ;D aika kummaa jos viikon on tota jatkunu, kerro äiskälle ja käy lääkäril? :)
niillä pitäs ripulin lakata.Hiili imee ripulin aiheuttaneen aineen pois elimistöstä ja ripuli lakkaa
Kiitti todella paljon!!
juo jaffaa, vaikka joku sitä suositteleekin, äläkä muutakaan, missä on sokeria, se sokeri käy siellä mahassa, eikä ripuli lopu.