No niin. ongelma on tälläinen.
1. Asensin yliopiston.
2. ei suostunut asentumaan loppuun. Rutisee koneen sisällä.
3. Koneeni ei suostu poistamaan puoliksi asennettua. Ei reagoi mitenkään kun yritän poistaa lisäosaa.
4. Peli on tallentunut niin, että joudun pelaamaan yliopisto cd:llä.
5. Cd ei toimi.
6. Kun yritin poistaa Simsit ja alottaa kaiken alusta, koneeni valittaa "peliä ei voi poistaa, ennen kuin lisäosat on poistettu" JA MÄHÄN EN PYSTY POISTAMAAN SITÄ YLIOPISTOA!
7. Tämän jälkeen tein niin että poistin yhen kamasetin ja asensin sen uudelleen, eli peli alkoi toimia sen kanssa. Mutta Yliopisto ei toimi. Sitä peliä ei voi edes palauttaa kun kuitissa lukee "avatuilla tuotteilla ei palautus- eikä vaihtoiukeutta."
onko näin että koneellani ei voi enää pelata sims yliopistoa koskaan?
Onko mitään tehtävissä?
ENEMMÄN KUIN RAIVONA
2
398
Vastaukset
- koko peli >:(
Laita suck my dick mailia Simsin "pääkonttoriin" asiasta.
Ei tartte pistää kaksi topikkia avautumisestasi, yksi riittää ja Caps pois, mutta kai käynnistit koneen uudestaan asennuksen yhteydessä. Koska mulla joskus ei asennus poistu kokonaan kun vasta koneen käynnistettyä uudelleen.
Toinen asia, jos CD:levyssä on vikaa saa uuden pelin, esim mulla oli peruspelin eka CD naarmuinen eikä asentunut niin menin kauppaan kuitin kanssa ja ne eka meinasi vaihtaa pelkän CD:levyn ja vaihtoivatkin, no se ei sitten käynytkään niinden levyjen kanssa niin sain kokonaan uuden pelin tilalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671252- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 112659
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56584