Olen 16 vuotias tyttö ja huomannut että melkein kaikki on ajellut karvojansa paitsi nörtit.
Nyt olen ajatellut että ajaisin itseltäni kaikki pois.
Mitenkä te muut tytöt olette ajelleet. Siis ,miten ajelette ja millaiseksi???
Nyt olen ajatellut että ajaisin itseltäni kaikki pois.
Mitenkä te muut tytöt olette ajelleet. Siis ,miten ajelette ja millaiseksi???
Vastaukset 5
Vanhimmat
oot joku ääliö ku kutsut muita nörteiks mikä todellakin olet. ajettu pillu on hyvä pillu mutta älä kutsu muita nörteiks. okei pistetään sen piikkiin että oot vielä lapsellinen.
Mä olen ajellu pimpan karvat pois heti siitä saakka kun niitä alko ilmetyä. Oikeestaa me alettiin tekeen sitä mun bestiksen kanssa yhdessä. Kun me nuollaan toistemme pimppaa niin on se paljon ihanampaa kun ei tuu karvoi suuhun ja onhan se karvaton pimppa paljon kauniinpiki. Sitäpaitsi oon huomannun jätkienkin nuolevan pimppaa paljon innokkaammin kun se on karvaton. Suosittelen sullekin että pidät pimpan karvattomana.
Mielenkiintoista, että olet nähnyt niin monia tuttaviasi ilman rihman kiertämää, että olet voinut tehdä havaintoja heidän karvapitoisuudestaan.
No mutta, teet juuri niin kuin itse haluat. Jos tykkäät että karvat ovat haitaksi, niin sitten ajele pois. Ajele vaikka hiuksetkin pois jos huvittaa. Ei aina tarvitse olla niin kuin muut.
vedä ainakin pois kainaloista ja sääristä ja rajaile.
Sääret ja kainalot ja alapäätä tulee siistittyä, tosin en kaikkea vedä pois. Mut tee mitä itseäsi huvittaa.