Hyvät auto simulaattori

sanokaas mitä pelaatte/suosittelette
33975
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

GTR2

Test Drive unlimited (jos voi sanoo simuksi)

mutta GTR2:nen on tosi hyvä sitä minä pelailen.

Äänestä

Jos todellista simulaattoria hakee, niin sitten ehdottomasti GTR2 ja KUNNON ratti/poljin yhdistelmä ja iso näyttö sekä kunnon äänentoisto.

Jos taas sellanen vähän sinnepäin simulaatio riittää, niin sitten vaikka Toca Race Driver 3... Älä sitten missään tapauksessa osta Toca Race Driver kolmosta sekä DTM Race Driver 3:sta.. Ovat aivan sama peli, eri nimellä!!!

Äänestä

siinäpä ne parhaimmat....vielä ehkä F1 challenge 99-02 uusimmilla patcheilla maustettuna...
rFactor on ehdottomasti paras, laajennettavuus ilmiömäinen ja grafiikkamoottori toimii hieman köykäisemmälläkin koneella...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelit...... kirjoitti:

sanokaas mitä pelaatte/suosittelette

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu