Tämä yö

* valvon sinun kanssasi aamuun, rakkaus saa
sen aikaan, tuhansia ajatuksia *
2206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuhansia ajatuksia, yksikään ei turha.

Kiitos runostasi ja sunnuntaipäivän toivottelut.

Äänestä
  • nyt tuli kyllä valvottua, mutta ei niin
    kauan kuin lauseessani...kuin myös hyvää
    sunnuntaipäivää. se sama,,, unelias vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


* Uninen * kirjoitti:

* valvon sinun kanssasi aamuun, rakkaus saa
sen aikaan, tuhansia ajatuksia *

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu