auttakaa mistä saan uuden töllöttimen joka ei maksa maltaita.edes virittimiä ei tarvi olla koska on topfielti jolla voi katella tikiä.joku 37-40 vaikka.kait näitä saa alle 2000 euroakin kun liikkeesä ei ollu yhtään esillä.antakaa vinkkiä merkistä.
uusi lcd töllö
mökin ukko
1225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
http://hintaseuranta.fi/tuote.aspx/67960
Tuota metsästät, ja yrität tinkiä hinnan tuohon listan tasoon, eli karvan yli kahteen tonniin. Tai sitten tilaat kotiin esim. tuolta Jimmy's:tä. Tai suunnilleen samaan hintaan Verkkokaupasta (www.verkkokauppa.com). Noista listan liikkeistä Jimmy's on luotettavin.
Kaikinpuolin paras LCD-telkkari tällä hetkellä. Paras perinteinen TV-kuva sisäisellä virittimellä, viritin toimii niin antenni- kuin kaapeliverkossakin. Lisäksi viritin ja itse laitteen paneeli ovat molemmat FullHD-yhteensopivia.