olemme menossa Panamaan Costa Blancalle.
Kannattaako kantaa aurinkovoiteita ja muita rasvoja suomesta.Onko siellä hotellialueen
kaupassa niitä kuinka saatavilla.Panamasta varmasti löytyy.
aurinkovoiteet ja rasvat
3
1268
Vastaukset
- perjantaina kotiutunut
Decameronen hotellin kolmesta pikkupuodista löytyy kyllä aurinkovoiteita. Hinnat olivat 10-18 dollaria eli ei mielestäni kalliita.
Voiteita kyllä kuluu.- kannattaa ostaa.
Talvella kannattaa ostaa suomesta aurinkovoiteita matkaa varten alennusmyynneistä. Näin talvella kaupat myyvät edellisen kesän varastoja, joten saattaa tehdä oikeita löytöjä. Itse ostin vähän aikaa sitten 20 euron aurinkorasvan 7 eurolla. :)
- kannattaako
kannattaa ostaa. kirjoitti:
Talvella kannattaa ostaa suomesta aurinkovoiteita matkaa varten alennusmyynneistä. Näin talvella kaupat myyvät edellisen kesän varastoja, joten saattaa tehdä oikeita löytöjä. Itse ostin vähän aikaa sitten 20 euron aurinkorasvan 7 eurolla. :)
Kiitos viesteistä.Kyllä kai se on parempi viedä ne mukana.Ostaa sitten sieltä lisää jos on tarvetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521987
- 621912
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p121445- 611251
- 501219
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41845Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118707Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit88707Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33678- 40643