Jos jollain jäänyt yli ja haluaa "myydä" pois pientä korvausta vastaan, niin täällä yksi lapseton ottaisi mielellään vastaan.
[email protected]
[email protected]
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
minä olen vain kurkistanut clomipurkkiini sen verran, että tiedän miltä pillerit näyttävät. lääkäri määräsi ja minä ostin, mutta sitten kuitenkin tuli tunne, etteivät ne ole minua varten. hyvä niin, sillä mun kohdalla tuloksen toivat ihan muut terapiat.
millä perusteella kyselet clomeja täältä? eikö sinulla ole reseptiä? tuollaisia aineita ei tulisi käyttää ilman lääkärin valvontaa ollenkaan. vai onko kyse rahasta? myyminenhän on laitonta, mutta voisin periaatteessa ihan hyvin lahjoittaa omani pois, koska en ole niitä itse maksanutkaan... mutta kyllä mun pitäis varmaankin jonkinlainen raseptikopio nähdä ainakin.
Mielestäni aloittajan kysymyksessä ei ole mitään pahaa. Lapsettomuudesta kärsiviä rahastetaan muutenkin, niin jos nyt edes lääkkeissä voi säästää, niin mielestäni ylimääräisten lääkkeiden eteenpäin antaminen (huom. ei myynti) on ok. Tuskinpa täällä kukaan rupeaa pelaamaan clomeilla ilman lääkärin valvontaa. Lääkefirmat ja apteekit vaan rikastuu, kun ylimääräiset lääkkeet laitetaan roskiin.
Itse ole antanut Puregonia eteenpäin, kun hoidoista jäi 150 IU:ta yli. Kallista tavaraa kun on...
Tietysti, jos haluat kopion reseptistä, niin varmaan aloittaja siihen suostuu.