Golden Beach Cha-Am

heissan!
kertokaas mielipiteitä kyseisestä hotellista te viisaammat?
Tammikuussa on lähtö ja vähän jänskättää tuo hotelli valinta, kun niin myöhässä varattiin että ei paljoo vaihto ehtoja ollut..
Kaikkea yleistä is kiva tietää, esim henkilökunta, aamiainen ja huoneet sekä allas alue.. onko hyviä ruokapaikkoja lähellä? kiitos paljon vaivan näöstä :)
3992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

terve

mikas paiva teilla se lahto olikaan?

jos ei hotelli satu miellyttaan nii kylla aurinkomatkat sen pienta korvausta vastaan kylla parempaan vaihtaa.(ei se ny varmaan mikaan langkawin aseania ole)

cha-am on niin pieni alue etta siella on kaikki lahella

terveiset bangkokista, taytyy kayda vuodenvaihteessa katsastaan paikka...

Äänestä

oltiin kyseisessä hotellissa viime jouluna,siisti
hotelli,allas alue vähän pieni,aamiainen runsas
joskin 2 viikon jälkeen alkoi kyllastyttää
sama aamiainen joka aamu,rannalle mentäessä ruokapaikkoja ihan lähellä,lähdemme tammikuun lopussa uudestaan mut nyt majoitumme Long Beach Cha-Am hotelliin joka on ton goldenin lähellä.

Äänestä

Hotelli on aivan ihana, henkilökunta mahtava, huoneet viihtyisät, 20 kerrosta tai no oikeastaan 13 puuttuu koska se on epäonnen numero. Hotellissa on oma ravintola ja hotellin vieressä on kaksi hyvää ravintolaa. Kun kävelee hotellista katsottuna vasemmalle ja kävelee tarpeeksi pitkään tulee vastaan kirkkaan vihreä talo, josta kääntyy vasemmalle siellä on ravintola dee-lek jossa on hyvää ruokaa. Allas alueella en itse ole ollut kovin paljoa, mutta näyttää mukavalta. Olin perheen kanssa siellä kaksi viikkoa jouluna, se oli toinen kerta samassa hotellissa. SUOSITTELEN!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


murju? kirjoitti:

heissan!
kertokaas mielipiteitä kyseisestä hotellista te viisaammat?
Tammikuussa on lähtö ja vähän jänskättää tuo hotelli valinta, kun niin myöhässä varattiin että ei paljoo vaihto ehtoja ollut..
Kaikkea yleistä is kiva tietää, esim henkilökunta, aamiainen ja huoneet sekä allas alue.. onko hyviä ruokapaikkoja lähellä? kiitos paljon vaivan näöstä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu