mun silmät?

mitä meltä ootte pojat/miehet siitä kun mulla on eriväriset silmät? toinen on vihree ja toinen ruskee. ne erottuu tosi hyvin toisistaan..
oon saanu kuula niistä kaikelaista...
kiitti, jos voitte vastata
3447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eksoottiset silmät sulla, ei ollenkaan paha!!!

Äänestä
  • Tosiaan eksoottista. Mutta ei niilä silmillä niin väliä ole, ja kauniit ne on silmätki vaikka ne ois mustat.

    Äänestä

No minähän sanoisin niin että en edes viitsi huomauttaa sellasesta koska se ei häiritsisi mua :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmä kirjoitti:

mitä meltä ootte pojat/miehet siitä kun mulla on eriväriset silmät? toinen on vihree ja toinen ruskee. ne erottuu tosi hyvin toisistaan..
oon saanu kuula niistä kaikelaista...
kiitti, jos voitte vastata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu