hesarin alapääsarjakuvat

123512786uuu

fingerpori, viivi & wagner sekä valtiaat on aika alapääpainotteisia sarjakuvia. kumma, että hesari heittää kolme tommosta seksististä puolipervopiirtäjää julkisuuteen.

b virtasta odotellessa.

4

617

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tp&pm

      Todella, vähän kylmää kun ajattelee että noita kaikenikäiset lukevat. Wagner pieree ja tyrkkii ihmisiä autojen alle, Fingerporissa on kai käyty kaikki ruumiintoiminnot ja osat läpi? Valtiaat pilkkaa mm. Jumalaa. Jonkinlaisia pelisääntöjä kaipaisin päivälehtiin.

    • Rivo-Riitta

      teille alapään näytän.

    • Kiimelo

      Minusta Finerporin huonous on pelkkä huonous. Ei homojunavitsi naurata enää kuudetta kertaa, kuten taas oli eilisessä Hesarissa. Mua ei hauskuuttanut ekalla kerrallakaan, mutta jos suuri raati haluaa homojunia Fingerporiin, niin siitä vaan. Parempiakin aiheita nimittäin olisi jarlalle, joita löytyy Fingerporin nettisivun palautekanavasta.

      • Pörde

        Muytta eilisen Fingeri ja Wagneri veti ne kyllä taas niin kölin alta molemmat. Tota kamaa vois julkaista Jallussa, mutta ehkä olis liian löysää kamaa siihenkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      109
      6511
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3687
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      183
      2398
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      250
      2270
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      190
      1931
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1730
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1525
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      127
      1191
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1184
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1140
    Aihe