GeForge 6200LE

Kaveri luopumassa otsikossa olevasta ohjaimesta satasella, riittä kuulemma half-life 2:selle, bioshockille ja muille uusille peleille. Mitä mieltä, kannattaako ostaa? Onko samaan hintaan parempia?
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pakko olla provo tai "kaverisi" törkeä huijausyritys: eihän tuo paska maksanut neljääkymppiä edes uutena!

Jos kyse on AGP-porttisesta kortista, saisit GF7600GT:n noin satasella uutena kaupasta. Ehkä viisi - kymmenen kertaa nopeampi kortti HL2:ssa.

Äänestä

myymässä niin enpä pitäisi enää kaverina, paremminkin huijarina

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä vai huono? kirjoitti:

Kaveri luopumassa otsikossa olevasta ohjaimesta satasella, riittä kuulemma half-life 2:selle, bioshockille ja muille uusille peleille. Mitä mieltä, kannattaako ostaa? Onko samaan hintaan parempia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu