Tilitonttu..

Poisa tuon fin evilin viesti törkeetä peitti punasella kohat jossa ite lähetteli kaikkeee säälittävää.. Lisäksi pistän report abusen tost saatanan homo xx:stä..
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Säännöissäkin se jo sanotaan että toisten mollaaminen, haukkuminen jne on kielletty.

Vaikka ei sunkaan puhees näyttäny kauheen viksuilta tossa, niin Fin saa miettiä onko omakaan käytös järkevää, jos täytyy kerta muiden mollaamista varten oma topicci tehdä..

Äänestä
  • Kiits.

    Äänestä

  • Oli pakko puhua vähä tyhmästi ku evili alko vittuilee ja sellasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The Edge Pk1 kirjoitti:

Poisa tuon fin evilin viesti törkeetä peitti punasella kohat jossa ite lähetteli kaikkeee säälittävää.. Lisäksi pistän report abusen tost saatanan homo xx:stä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu