Ketkä tulee tappaa?

ketkä tulis mu kaa tappaa sen 120 lvl hirviön sielt lvl 10 wild? Oisin järjestämäs semmosta pk retkee et tapettas niit uusii hirviöit vaa.. add runes i h g 70
5436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

otsikko

Äänestä

onks toi vaa membuille`???

Äänestä
  • jos en ny ihan vääräs oo nii niitä on 7-126lvl örkkei jokkavoi healata itteensä ei membuille ja huom! semmonen 60lvl örkki voittaisi creatter demonin helposti (mun mielestä) :P

    Äänestä

ei oo mebuille..

Äänestä

vaikka mitä, minäpä kerron, ne osaa jäädyttää, ne osaa teleblocata, ne healaa ja curettaa itseään, iskee kaikilla kolmella hyökkäys tavoilla eli rangella, magella ja meleellä ja ne voi kulkea porukoissa, vähän niinku jotku pk ryhmät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


f_i_n_pl0x kirjoitti:

ketkä tulis mu kaa tappaa sen 120 lvl hirviön sielt lvl 10 wild? Oisin järjestämäs semmosta pk retkee et tapettas niit uusii hirviöit vaa.. add runes i h g 70

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu