Radioääni

Miten saan radioäänen? Pitääkö käydä polttamaan tupakkaa? Toimiiko se varmasti? Paljon pitää polttaa päivässä ja kuinka pitkän ajan? Onko muita keinoja?
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No sanos nyt ensin mikä se "radioääni" on?
Mm. kreivi Creutzilla oli hyvä radioääni,
mutta esim. naiselle se on mielstäni
vähemmän hyvä (radio)ääni, vaikka eihän
sitä kyllä radiossa näe, että puhuja onkin
nainen :DDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


agreee kirjoitti:

Miten saan radioäänen? Pitääkö käydä polttamaan tupakkaa? Toimiiko se varmasti? Paljon pitää polttaa päivässä ja kuinka pitkän ajan? Onko muita keinoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu