nainen miehestä

Minusta on ihanaa kuvitella kuinka minulla on semmoinen minua pidempi (itse olen 170cm) ja massakkaampi OMA mies :) unelmieni miehellä on ehdottomasti tummat/mustat hiukset.. ihanaa on iso rintakehä ja vahvat käsivarret! Heti jos joku mies tulee vahingossakaan lähelleni, sisällä syttyy semmoinen >>ihana autuus
2517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos mulla ois tyttöystäväni niin suojelisin sitä ja hellisin myös:) En oo kyllä mitään kaappi mallia, vaikka pitkä oon, mutta silti suojelisin jos vaan olis se suojeltava;)

Äänestä

En nyt sentään mitään herkuleksen kroppaa omista, mutta oon semmoinen pikkubarbaari pitkillä mustilla hiuksilla ja leveillä hartioilla.
Ja kyllä tunnen suojeluvaistoa...tulee hyvä olo kun saa antaa tytön tarrautua käsivarteen ja rutistaa häntä rintaa vasten.

Toki muutenkin haluan että voin puolustaa tyttöäni, mutta en ole mikään raivopää joka hyökkäisi viattoman ohikulkijan kimppuun jos onneton erehtyisi vislaamaan tytölleni. Itseasiassa semmoisia ritareita inhoan yhtäpaljon kuin raiskaajia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä. kirjoitti:

Minusta on ihanaa kuvitella kuinka minulla on semmoinen minua pidempi (itse olen 170cm) ja massakkaampi OMA mies :) unelmieni miehellä on ehdottomasti tummat/mustat hiukset.. ihanaa on iso rintakehä ja vahvat käsivarret! Heti jos joku mies tulee vahingossakaan lähelleni, sisällä syttyy semmoinen >>ihana autuus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu