Onko nvidia

tuuletinta tai jäähdytintä, kannataisiko ottaa irti ja putsata. Omassa koneesssa ei pääse näkemään korttia.
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäs se semmonen kone on jossa ei pääse kattelemaan kortteja? O_o Kannettava? Voihan tuo olla emolevylle integroitukin tietty. Jos kone on ollut montakin vuotta ilman mitään puhdistustoimenpiteitä, niin kyllä se kannattaa avata ja imuroida varovasti. Jos ei näytönohjain ole täynnä pölyä niin prossun siili ainakin on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6600 256:ssa kirjoitti:

tuuletinta tai jäähdytintä, kannataisiko ottaa irti ja putsata. Omassa koneesssa ei pääse näkemään korttia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu