iPod Touch

1385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jeps onhan tällän iPod ihan kiva lelu ja no miksei sitten joku tälläistä oikeasti tarvi. Onhan tämä todella näppärä kun ei tartte ku wlan yhteyden kotona, niin ei muutaku kuulokkeet korviin ja popittaan ja tietty se on niin helppoo ja vaivatonta painaa sitä itunes store kuvaketta ja latailla biisejä tosta vaan. Ja sille joka tulee sanomaan että:"ei toi sun turha 16gt muisti riitä, et on toi ny aika turha laite" niinen ihan heti sanoisi noin koska kyllä liioittelematta reippaat 3000 ladattua itunes biittiä on jo aika kova suoritus johonka menee päivä jos toinenkin. Näyttö on ihan täydellinen ja kosketus tominnon toimivuus on jotain ihan omaa luokkaansa. Ja kirkkauttakin saa näyttön parhaimmillaan liikaa! Cover flow on myös varteen otettava tehoste josta on myös hyötyäkin. Suosittelen kaikille tätä mahtavaa laitetta! (koska olen hyvin laiska kirjoittaja ja kirjoitin tämän möhään niin en jaksanut tarkistaa oikeinkirjoitusta) kirjoitin tämän tektin iPod Touchilla. Ja siihen meni oikeasti vaim pieni hetki ja se tahpahtui isoilla peukaloilla ja pahemmin harjoittelematta. Kiitos ja kumarrus niille jotka ovat pystyneet, jaksaneet, viitsineet tai what ever lukea tätä s'hittiä. • Hyvät uudet vuodet kaikille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cute+Cute :-) kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=ALB-VepPFA4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu