ketä tyhjentää

ketä hattulan alueella tyhjentelee noita paskasäiliöitä. ?

T.ilman kuittia
4610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta ei ainuttakaan harmaantalouden alueella

Äänestä
  • Mulla tyhjentää oma uppopumppu...ainoa todettu haitta on se, että saa kesällä leikata nurmikkoa useammin...!

    :-(

    Äänestä

köyhäksi on ihmiset menny

Äänestä

ensiksi, opettele kirjottaa, se kirjotetaa; KUKA tyhjentää EI KETÄ tyhjentää.
toiseks, VITTU MINÄ TYHJENNNÄN SUN AIVOSKI KOHTA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


umpisäiliöitä kirjoitti:

ketä hattulan alueella tyhjentelee noita paskasäiliöitä. ?

T.ilman kuittia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu