doom 3

onko doom 3 teidän mielestä paras peli aikoihin pidän siitä jopa enemmän kuin hl2 tai chrysis
6243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei ollut niin hyvä, kuin olisi odottanut.

Äänestä
  • Ei sillä ole mitään mahiksia Crysista vastaan... Ekakin Doomi hakkaa 3:en mennen ja tullen. Ei siinä sikäli mitään vikaa ollu, mukava mättää sitä lauantai yönä :D

    Äänestä

en ymmärrä tätä doom3 vihaa. itse tykkäsin pelistä kovastikin, klaustrofobinen avaruusasema -fiilis ja eri kentissä toimivat scifi-koneet kruunas tunnelman

Äänestä
  • ihan samaa mieltä nimittäin aikoinani tuli pelattua ykkönen ja kakkonenkin nekin tuli pelattua olen ollut doom fani alusta saakka

    Äänestä

Doomit nyt ei ole kovin hyviä koskaan ollutkaan. Aivotonta räiskimistä

Äänestä

Doom 3:ssa nakersi eniten se, kun kaikki kentät olivat niin julmetun pimeitä. Kyllähän se tunnelmaa toi, kun flikkari kädessä kolusi nurkkia, mutta pitemmän päälle se kävi raskaaksi. Peli tuli kuitenkin lisäosineen kahlattua läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pgp kirjoitti:

onko doom 3 teidän mielestä paras peli aikoihin pidän siitä jopa enemmän kuin hl2 tai chrysis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu