Jos ostan automaatin, niin

Pitäisi hommata automaattivaihteinen Toyota, max 12 000 euroa ja max 1.6 litran koneella. Mitä suosittelisitte. Ei ole kokemusta Toyotan tomaattilaatikoista! Kiitos asiallisista vastauksista etukäteen.
ps. tulee lähinnä "kauppakassiksi", joskus satunnaista maantieajoa.
3629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toyotan suomenmallistossa ei ole oikeaa automaattivaihteistoa saatavilla joten sinun on tyydyttävä kepillä hämmennettävään Toyotaan.

Äänestä
  • Toyota / automaatti löytyi 249 kpl automaattivaihteisia Toyotia.
    Alkuperäisen kysyjän mainitsemaan hintaluokkaan kun ei uudet sovi mistään merkistä.

    Äänestä

lohjalta löytyy 40000 ajettu vm 2001 corolla automaatti hatchback. Siinä on autoa pitkäksi aikaa, eikä maksa paljon. Rahalle saatava vastine on kohdallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minkä? kirjoitti:

Pitäisi hommata automaattivaihteinen Toyota, max 12 000 euroa ja max 1.6 litran koneella. Mitä suosittelisitte. Ei ole kokemusta Toyotan tomaattilaatikoista! Kiitos asiallisista vastauksista etukäteen.
ps. tulee lähinnä "kauppakassiksi", joskus satunnaista maantieajoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu