PS3:n 2.10 tullut!

Imuroikaa omanne ;)

http://fi.playstation.com/help-support/ps3/guides/detail/item89587/Päivityksen-toiminnot-(versio-2-10)/
3412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten saan ladattua tuon päivityksen muisti tikulle ja siitä ps3 seen siis ihankäytännössä.

Äänestä
  • Lataat sen päivityksen tietokoneelle.(osaat kai sen)
    Sitten teet muistitikulle kansion "PS3" ja sinne kansio "UPDATE".(Isolla) Sitten vaan heität ladatun tiedoston sinne ja pulikka PS3:een kiinni. Sieltä valikoit "päivitä järjestelmä" ja sieltä muistaakseni sitten "ulkoisen tallennuslaitteen avulla". Ja siinä se.

    Äänestä

Niin ja nykyään tärkeämpi Xvid toistetaan myös!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sisältää mm. DivX:n kirjoitti:

Imuroikaa omanne ;)

http://fi.playstation.com/help-support/ps3/guides/detail/item89587/Päivityksen-toiminnot-(versio-2-10)/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu