näppiksessä

mikä mahtaa olla vikana ku ei langaton näppis futaa..uudet patteritki laitoin..hiiri kyllä toimii eli vika oltava näppiksessä. merkki on labtec wireless desktop.noon ostin kyseisen käytettynä. ja kuulema toimi hyvin..en sit tiedä..
3198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ethän vain pannut paristoja väärinpäin jos näin on käynyt niin saattaa olla entinen näppis.Toinen mahdollisuus on että näppiksen ja hiiren ajuritiedostossa on vikaa,korjaus= asenna ajurit uudelleen

Äänestä
  • jaa mitenköhän se tehään?niin oikeen päin nuo patterit kyllä..ihmettelen miks se punanen connect valokaan pala näppiksissä.eis sen pitäs palaa heti ku patterit sisällä.ainaki hiiressä heti valo ku patterit laittaa.

    Äänestä

  • miten. kirjoitti:

    jaa mitenköhän se tehään?niin oikeen päin nuo patterit kyllä..ihmettelen miks se punanen connect valokaan pala näppiksissä.eis sen pitäs palaa heti ku patterit sisällä.ainaki hiiressä heti valo ku patterit laittaa.

    Olisikohan hukannut kanavansa, eli etsit ohjeet millä näppis ja vastaanotin saadaan tunnistamaan toisensa. Usein ohje on siellä näppiksen pohjassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vikaa kirjoitti:

mikä mahtaa olla vikana ku ei langaton näppis futaa..uudet patteritki laitoin..hiiri kyllä toimii eli vika oltava näppiksessä. merkki on labtec wireless desktop.noon ostin kyseisen käytettynä. ja kuulema toimi hyvin..en sit tiedä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu