tyttöystäväni kutiaa todella helposti ja en oikein tiedä miten ja mistä häntä uskaltaisin koskea jotten häiritsevästi kutittaisi..
kuitenkin hän kaipaa kosketusta ja minä haluan kosketella. itse kuitenkin nautin juurikin tuollaisesta hellästä sivelystä, joka aiheuttaa tytölleni ymmärtääkseni ikävää kutinaa vain..
etenkin vatsanseutu, kyljet ja reidet on havaittu kutiseviksi. samoin toki normaalit kutinapaikat, kuten jalat ja kainalot yms..
olisiko ehdotuksia miten kosketella siis kutinaherkkää tyttöä?
kuitenkin hän kaipaa kosketusta ja minä haluan kosketella. itse kuitenkin nautin juurikin tuollaisesta hellästä sivelystä, joka aiheuttaa tytölleni ymmärtääkseni ikävää kutinaa vain..
etenkin vatsanseutu, kyljet ja reidet on havaittu kutiseviksi. samoin toki normaalit kutinapaikat, kuten jalat ja kainalot yms..
olisiko ehdotuksia miten kosketella siis kutinaherkkää tyttöä?
Vastaukset 9
Vanhimmat
on ollut koskettaa vähän ronskimmin ja koko kämmenellä. kannattaa aloittaa jostain kutiamattomasta kohdasta, kuten pohkeesta tai olkapäiltä, eikä käsiä kannata irroittaa ihosta siirryttäessä kutiaviin kohtiin. kuulostaa hullulta, mutta mielestäni hiplaaminen ja siveleminen ei tunnu muutenkaan ollenkaan mukavalle. tykkään kovasti rohkeasta kosketuksesta.
tässä nyt puhutaan? :O
Ei sinällänsä, ihan hyvä kysymys kuitenkin.
kutisee niin kiusaisin sitä aina ;D
kutittamalla ;) heh se olis vaan hauskaa härnätä .........
Naisesi vittuuntuisi varmaan aika äkkiä ja lähtisi kävelemään, jos jatkuvasti häntä härnäisit. Tiedän, että ei tunnu kivalta kun joku kutittaa. Pahimmillaan naurattaa niin paljon ettei tahdo saada henkeä. Olin pienenä kova kutiamaan ja kaverit aina rääkkäsi kutittamalla. Vieläkin kauhulla muistelen.
Huuomorii se vaan oli ei pidä olla noin tosikko kaikkien asioiden suhteen
eikä aina voi ajattella asiaa noin nekatiivisella asenteella ......
on sekin tehdä toinen hulluksi!
Juu, niin kuin tuossa joku jo mainitsi, niin ronskimmat otteet auttaa ainakin minulla :)
Ja samoin kuin aiempi vastaaja, minä en myös pidä "hennosta hiplaamisesta", vaan enemmän sellaisesta joka tuntuu. Eikä tosiaan silti tarkoita mitään ylilyöntejä ;)
En tiedä onko muilla tällasta, mutta jos mun (luomu)rintoja koskee tosi hellästi, niin en tunne sitä ollenkaan, ei kutita, mutta ei myöskään tunnu! Oon joskus miettinyt, onkohan muita samanlaisia!
Luokaa yhdessä rentoutunut ja rauhallinen ilmapiiri, jossa olette lähekkäin. Kun tyttöystäväsi ei enää epäile sinun kutittavan häntä, hän rentoutuu ja pystyy hengittämään syvästi.
Pyydä tyttöystävääsi ottamaan sinun kädestä kiinni ja laittamaan kätesi herkälle kohdalle sellaisella otteella, josta hän pitää. Opetelkaa yhdessä koskettelu siten, että tyttöystäväsi vie sinun kättä sopivalla paineella itse ja siten, että ainoastaan hän aktiivinen ja määrää tahdin, sinä seuraat ja jopa hengität samaa tahtia kuin hän.
Sinun pitää tunnustella ja muistaa minkälaista voimaa hän käyttää. Tunne itsekin kosketus ja nauttikaa yhdessä olosta :)
pika O:kkua melkein kaikki vaatteet päällä.
Eli suoraan asiaan.
Sitten voi vähentää rytkyjä jne.