autonvuokrauspaikat

Mikä olisi lappeenrannanssa edullinen autovuokrauspaikka, josta vuokrata henkilöauto max 6 tunniksi, mahdollisimman halpa
3389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ole kuin halpuus? No, Autovälitys Jantunen on halvin, vaan ei voi tietää pääseekö sillä autolla kuuden tunnin keikan :DDD

Äänestä
  • Jantusessa ei ole vapaita autoja saatavilla. Ei taida löytyä vuokra-autoa 6 tunniksi, max 50e, jossa bensaa hieman

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


halpaaaakj kirjoitti:

Mikä olisi lappeenrannanssa edullinen autovuokrauspaikka, josta vuokrata henkilöauto max 6 tunniksi, mahdollisimman halpa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu