Pariisiin uudeksivuodek

Olemme menossa joulukuun lopussa pariisiin.
Voisiko joku neuvoa minne lentokentällä(Charles de Gaullen,2D) pitäis mennä kun saavumme. Mikä bussi vie keskustaan. Pitäis päästä latinalais/montparnasse alueella.
Jos joku vois suht tarkasti kertoa reitin. Kiitos paljon!
1481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sen hotellin nimi on Kyriad Paris XV Brancion Porte De Versailles. Sinne pitäis päästä lentokentältä.
Onko muuten kokemuksia tästä hotellista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ekakertaa kirjoitti:

Olemme menossa joulukuun lopussa pariisiin.
Voisiko joku neuvoa minne lentokentällä(Charles de Gaullen,2D) pitäis mennä kun saavumme. Mikä bussi vie keskustaan. Pitäis päästä latinalais/montparnasse alueella.
Jos joku vois suht tarkasti kertoa reitin. Kiitos paljon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu