Miten vietätte Joulua? Onko satanistin Joulu indulgenssista mässäämistä ja materiaalista läträämistä vai jotain muutakin?
Saatanan Joulu
Saatanan tonttu
4
1223
Vastaukset
- Satanicpukki
No tää irstas pukki ainakin mässäilee kinkkua ja juo olutta minkä vaan napa vetää... =D
- eihän????
Miksi nuo sataNISTIT mitää Joulua viettäsvät?? Sehän on "vastapuolen" riemujuhla, eihän niillä ole mitään syytä juhlia. Juokoot verta ja syökööt hämähäkkejä vaikka uunna vuonna:)))
- Demica
Joulu ei kuulu satanismiin.
Tosin suurinosa satanisteistä viettää ihan normaalia mässy joulua perheen kanssa tms.
Mutta ihan uskonnon mukaisesti joulu on arkipäivä. - Pentti Niikseen (ja silleen)
Joulu = näsänpalvontapäivä, bo-bo-bo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11936Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46929Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849