CRYSIS kranaatinheitin

Mites tuo kranaatinheitin saadaan toimimaan siinä rynnäkkökiväärissä? Siinä on vissiinkin jokin nukutusnuoli myös??
2285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laitat sen kiinni aseeseen sitten painat X ää niin saat vaihettuu sitä et ampuuko yhden ammuksen vai monta tai sitten kranaatin. sama homma nukutus nuolien kanssa

Äänestä
  • kiitos neuvostasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelijäbä kirjoitti:

Mites tuo kranaatinheitin saadaan toimimaan siinä rynnäkkökiväärissä? Siinä on vissiinkin jokin nukutusnuoli myös??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu