mitä olette mieltä henkilökunnasta MA-hotellissa.kovin mustasukkaisena vahtivat kulkemisia ja ärhentelevät jos kulkee muiden kanssa.olen turisti ja vapaa valitsemaan seurani.Mihin pyrkivät moisella rajoittamisella?
lomalle
forevermarmaris
41676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
henkilökuntaa!!!! Osan olen tuntenut liki 6 vuotta ja koskaan ei mitään ongelmaa. Oletkohan itse antanut ymmärtää väärin jotakin??!!??
Mutta oikeassa olet, valitset seurasi itse ja poikien pitää se hyväksyy.Kaikesta huolimatta hyvää joulua ja toivottavasti olet jo ensi kesän loman varannut!!
taas nähdä täällä ihmisiä...pitkästa aikaa..
Juu,mulla kans tuo sama juttu, että ollaan niin mustiksia kulkemisista yms. Siis MA:ssa
Enkä ole koskaan kelleen antanu,hyviä ystäviä kyllä jo vuosia, joten toi jakorasia kommentti on täyttä pjaskaa!!!!
Se on se niiden mieli väähän eri, kuin mihin olaan totuttu?? Vai??
Työtäänhän pojat vaan tekee, kilpailu on kovaa. Ravintoloita kaatuu yhtenään... Itselläni hyviä kokemuksia, ovat kovia vitsailemaan. Pientä pilkettä silmäkulmaan niin eiköhän kaikesta selviä... ovat ehkä hieman erilaisia kun me jäyhät pohjoisen kasvatit. Lomalla pitää osata relata! Rajoissa kuitenkin, ettei meiltä maine mene :(
Niimpä, niimpä!! Työtäänhän M-A:n pojat vaan tekee. Tottakai ne on "mustasukkasia" jos oman hotellin asukkaat kulkee muiden kanssa eikä esim heidän kanssaan. Ne tekee kaikkensa et oman hotellin asukkaat, varsinki tytöt, tulee vuos vuodelta takas niiden hotelliin!
Ei pidä antaa väärää kukaa ma:n pojille vaikka niiden kanssa flirttailee väkisinkin :D Jokainen tekee niinku ite haluu ja kulkee sellasessa seurassa ku tykkää. Tuskinpa siihen on paljon ma:n pojilla sananvaltaa !
Kuten sanottua, kilpailu on todella kovaa niin hotellien ku kaiken muunkin välillä. Ainakin marmariksessa. Varsinkin siellä.