auttakaa windwakerissa

miten sinne aave laivaan pääsee ku sen läpi voim mennä ja oon toivoton pliis auttakaa mua siinä kohassa jos ootte kilttei kiitti etukäteen!
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

etsi SALMIAKIN MUOTOINEN SAARI (sea chartis se on vasemmassa reunassa kolmanneks alin muistaakseni) mee sinne hookshotilla siältä saa kartan jolla siihen laivaan pääsee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua!!!! kirjoitti:

miten sinne aave laivaan pääsee ku sen läpi voim mennä ja oon toivoton pliis auttakaa mua siinä kohassa jos ootte kilttei kiitti etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu