Ilmaisia virusohjelmia?!

Löytyykö mistään ilmaisia virustentorjuntaohjelmia vai joudunko maksamaan itseni kipeäksi noista nortoneista ja fsecureista...?
4636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakin Antivir on ilmainen, ja toimiva softa, löydät sen seuraavasta osoitteesta
www.free-av.com/

Äänestä
  • Onko F-Protista mihinkään? jos sitä esim vertaa AntiViriin?!

    Äänestä

http://www.webattack.com tuolla on vähän virusskannereita, palomuureja ja hitsisti muitakin nettiin liittyviä työkaluja - ilmaisia sekä maksullisia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


fea kirjoitti:

Löytyykö mistään ilmaisia virustentorjuntaohjelmia vai joudunko maksamaan itseni kipeäksi noista nortoneista ja fsecureista...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu