Mitä mieltä joululahjoista?

Hei,
Tuliko "hauskoja" joululahjoja, joilla haluaisi heittää heti vesilintua? Saiko joku hienosti pakatun persikkapurkkitölkin tai laukun, jota voi käyttää vain pimeällä? Entä saiko joku rintakorun, joka ei ole aito, vaan uusi Uei edes kirpparilta ostettu),painava ja kelpaamaton mihinkään?
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en kykene nyt lainkaan käsittämään miten tämäkään liittyy ircin käyttämiseen. ihmiset tuntuu dumppaavan tänne kaiken mille eivät löydä tai jaksa etsiä sopivaa paikkaa....

Äänestä

No tuli taas niin heikot lahjat, ettei mitään rajaa! vai mitä mieltä itse olette elton johnin levystä ja taulusta, missä näkyy hevonen ja alaston ihminen!!?? VOI EI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Hei,
Tuliko "hauskoja" joululahjoja, joilla haluaisi heittää heti vesilintua? Saiko joku hienosti pakatun persikkapurkkitölkin tai laukun, jota voi käyttää vain pimeällä? Entä saiko joku rintakorun, joka ei ole aito, vaan uusi Uei edes kirpparilta ostettu),painava ja kelpaamaton mihinkään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu