paljonko kestää ajaa

Katselin tuossa ostaakseni diisseli nissania, jolla oli ajettu noin 350tkm. Onko kellään kokemusta kuinka paljon japsien diisseli kestää?
Auto on vm.-95
1501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ittelläni on 2.autona Laurel. Oli ajettu n.470tkm ku alko yksi mäntä halkeamaan, ei syöny öljyä eikä huohottanu, mystisesti vaan se yksi mäntä ei kestäny, liekkö ollu valmistusvikanen. Ei tarvinnu ku ostaa mäntä ja vähä hoonilla pyöräyttää ja taas mentiin. Ois muuten myytävänä (vink vink)http://kotisivu.mtv3.fi/nettijussi/nissan.jpg.

Niin että jos vaan on ees jonniilailla huollettu kampe niin kyllä 200tkm pitäs vielä päästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


primera 2.0 lx diesel kirjoitti:

Katselin tuossa ostaakseni diisseli nissania, jolla oli ajettu noin 350tkm. Onko kellään kokemusta kuinka paljon japsien diisseli kestää?
Auto on vm.-95

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu