Apua!

Koneeni on Fujitsu Siemens, prosessori AMD Sempron 3000 . Mistä löydän koneelta muistin koon?
3242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos aukaiset koneen kotelon niin näet millainen (millaiset) muisti(t) koneelta löytyvät.

Äänestä

Ainakin XP käyttiksessä.
>Käynnistä
>Ohje ja Tuki
>Laitteisto
>Työkalut
>Tietokoneen tiedot.

Äänestä

en.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenni. kirjoitti:

Koneeni on Fujitsu Siemens, prosessori AMD Sempron 3000 . Mistä löydän koneelta muistin koon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu