Harmittaa!

Joo-o, testin tein tänä aamuna, negaahan se näyttää ja nyt ottaa pannuun, miksiköhän menkat myöhässä sitten viikon verran, no ei voi tietää.
2421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sama täällä...menkat kyl vast myöhässä 4 päivää mut kuitenkin...ruskeaa tiputtelua tuli kahtena päivänä kun menkkojen piti alkaa&aattelinkin, että nyt ne sit alkaakin ihan ajallaan ja nyt pariin päivään ei mitään...tein siis testin tänä aamuna ja negaahan se näytti:( Vielä sitä jotenkin elättelee toiveita, et ois kuitenkin tärpänny, mut kai se on uskottava että se testi todenäköisesti näytti ihan oikein. Voimia sulle...ja toivotaan nyt, et jos se testi vaikka näyttäiskin pian positiivista meille molemmille...jos ei tässä kierrossa niin ehkä sit ens :)

Äänestä
  • No mulla ei oo ees tullu mitään vuotoa, kun olis menkkojen pitäny alkaa, emmä tiiä. Mäki vielä kyllä elättelen toiveita, että jos vaikka vielä parin päivän päästä plussaa....emmä tiiä. niin toivotaan, että jos ei tässä kierrossa tärppää niin sitten ensi kierrossa:) huh. on tää silti rankkaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juupeliskuupelis. kirjoitti:

Joo-o, testin tein tänä aamuna, negaahan se näyttää ja nyt ottaa pannuun, miksiköhän menkat myöhässä sitten viikon verran, no ei voi tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu