Lopettaako Blue1 Berliinin lentojaan? Viimeinen varattavissa oleva lento on 10. helmikuuta.
Onko tulossa korvaavia lentoja esim. Air Berliiniltä, easyJetiltä tai jotain Ryanairin yhteyksiä?
Loppuuko Blue1:n
Berliini?
2
633
Vastaukset
- ei lisätä
- Air Berlinillä on jo päivittäiset lennot
- easyJet lisää lentoja Tallinnaan, Vantaalle ei tule
- Ryanair ei tule lentämään Berliiniin ennen kuin avaa hubin joko sinne tai Tampereelle- Liksaa
pitäisi maksaa lentäjille. Tosin jos palkkakuopassa ovat niin mikä ettei, kuka sitä nyt halvemmalla haluaa tehdä kuin naapuri firman työntekijä. Toinen asia on sitten onko siihen oikeasti varaa.. Jos oikein vaatimalla vaatii niin Sas lopettaa vielä koko puljun..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011