Se olis sitten Herraspojat Tahkolla viettämässä Uutta Vuotta!
Ryhmämme saapuu Tahkolle sunnuntai aamupäivänä, ja tarkoitus olisi liipasta Pehkuun heti alkumetrein!
Mökkihän on 400metrin päässä Piazzasta, joten tyttöryhmät HUOMIO: Vierailuaika erikseen sovittuna aikana, ELI sunnuntaista keskiviikkoon 2.1.07 asti!
Pakkanen on värjännyt poskemme, ja joku muu nenämme punaiseksi. Meiltä löydät vuoden 2007 parhaimmat kemut, niitä SINÄ et halua missata!
Teitä tervehtii Matkanjohtaja ryhmineen. Ota yhteyttä!
Ryhmämme saapuu Tahkolle sunnuntai aamupäivänä, ja tarkoitus olisi liipasta Pehkuun heti alkumetrein!
Mökkihän on 400metrin päässä Piazzasta, joten tyttöryhmät HUOMIO: Vierailuaika erikseen sovittuna aikana, ELI sunnuntaista keskiviikkoon 2.1.07 asti!
Pakkanen on värjännyt poskemme, ja joku muu nenämme punaiseksi. Meiltä löydät vuoden 2007 parhaimmat kemut, niitä SINÄ et halua missata!
Teitä tervehtii Matkanjohtaja ryhmineen. Ota yhteyttä!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tahkolta venäjän huoria niin voitte saada pillua muuten turha toivo. Eikös ne majaile russakoineen jossain kyläbaarissa, nimeltään Pehku vai Pöhkö se oli, sama yhtä naurettavaa meininkiä kumminkin Tahkolla
Me tullaan taatusti teidan mökillenne ja kasvoillenne. Pidetään oikein kunnon homopirskeet.
Pysy kotonasi vitun etelänhetelmä!
eikä mun päässä ole niin paljon paskaa että menisin tahkolle uutenavuotena heilumaan johkin kälyiseen kyläbaariin, sauvon ukkojen kanssa haastamaan antaako naapurin matilda 70vee pillua pippelipojille vai ei
.. Jarkko ja Pekka 16-vuotiaat käännytetty baarin ovelta kun ei ole ikä riittänyt ja isovelloksienkin passit oli jo vanhentuneet. Sen verta katkeraa asennetta puolen kahden (SELVENNYKSEKSI vielä että 01.30) aikaan on poikain suusta sulanu.
Ja ei tässä kyllä mitään "p*mppitouhuja" olla hakemassa, vaan vaimoehdokkeita ;)
Herraspojat osaa käyttäytyä, toisin kuin Jarkko ja Pekka, jotka purnaa täällä vastaan ja ovat hakkaamassa kaikki, kun poikien RAHKEETKIN on niin suuret ja valtavat! HURRRRRRR :)
Jarkon ja Pekan kommenttien myötä, iho kananlihalla edelleen Elias kumppaneineen toivottaa tyttöryhmät tervetulleiksi vuoden hauskimpiin juhliin!
-Elli-
teinipippeli lökäpöksyissä vaan masa 38vee ja uutta vuotta juhlitaan kunnon paikassa jossa on menoa ja räiskettä nimittäin RUKALLA.
PS. mitä teet vaimolla jos sua ei kiinnosta pimppitouhut niin kuin sen teinipoijat esittää.
taidat olla kaappihomo
Eikä me sammuttu, kun otettiin ihan kohtuudella.
Mutta sen verran voin uudesta vuodesta kertoa, että meidän porukka ainakin nautti menosta kaikin verroin.
Ja Masa38v vai paljonko se olikaan, (nauran jo kippurassa täällä sinulle) ne tyttöryhmät sattuivat tulemaan mökillemme. Seksiä ei harrastettu (kirjotin näin siksi koska todennäköisesti oisit ollut passittamassa sen jälkeen kaikilla foorumeille naisia sukupuolitautitesteihin)
Kerro jos et ymmärrä jotain Masa ja koita pärjäillä :)
Elli KIITTÄÄ kaikkia mökillämme olleita tyttöjä, teitte reissusta hauskan ja joitte kaikki meidän viinat, mutta ens vuonna otamme uusiksi!
Terveisin. Elias