Hotellin väliyön

tahtoisin antaa hieman palautetta. Toivottavasti uuden omistajan myötä parannetaan palvelua hotellilla. Henkilökunta virkeämmäksi ja nopeammaksi.Osa olikin jo nuoria, joka on hyvä!!! Ja 45 minuutin odotus baaritiskillä on aika kauheaa...!!! Ja, että sisälle pääsee niin pahimmassa tapauksessa jonotat 2 tuntia ja sisälle päästessä huomaat, että eihän täällä edes ole tungosta! Naulakoita enemmän, kun aina tuntuu olevan tuo sama itku niiden vähäisyydestä. Ja ikärajaksi 20 , nuoremmat menkööt Tervareittiin!!!
112785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

vanhalta kunnon 1970- 80 luvuilta. Kunnon kyykytystä ;))

Äänestä
  • varattuna yhtä osaa puolille öin ja aukaisivat sitten kun näkivät ettei se täyty matkustavaisista

    Äänestä

baarille myönnettyä paikkarajoitusta, joka tarkoittaa että tungosta ei ole

Äänestä

monenmoista arvostelua palautetta tarvitaan että niistä saa ideoita suunnitteluun.niin palveluun kuin viihtyisyyteen.vaikka ei vaarmaan kaikkia voi miellyttää.

Äänestä

päätäsi ulkosalla jo, kun et ole meinannut tiskiltä saada mitään.
nuorilla oli jo kuukausia sitten sovittu tapaaminen ja älysivät tulla ajoissa

Äänestä

Olen kuullut, että muuan vuosi takaperin joku oli mennyt tilaaman vettä. Tiskiltä tarjoilija oli vain antanut tyhjän tuopin käteen ja sanonut, että "hae vessasta"! Aika törkeää käytöstä henkilökunnalta. Ja monelta olen kuullut tämän tarinan... Tuskin muualla sattuu samanlaista ;)

Äänestä
  • Mutta eiköhän asiakas olisi saanut vettä omasta hanastansa ja omasta lasistansa? Kaikkiko perkele pitää tuoda ilmaiseksi???

    Äänestä

  • legendaa kirjoitti:

    Mutta eiköhän asiakas olisi saanut vettä omasta hanastansa ja omasta lasistansa? Kaikkiko perkele pitää tuoda ilmaiseksi???

    ei kaikki juo alkoholia!!! jos janottaa niin kai sitä vettä saa ravintolastakin. valmis olen kyllä maksamaan vaikka euron vedestä tuommoisissa paikoissa. Mutta törkeyden huippu on hakea sitä vessasta tuoppiin! Ja totta tämä. aika monta kertaa on tullu todistettua!!!

    Äänestä

kun siellä oli ammattitaitoinen vahtimestari, oikein tumma ja kommee mies. Kaikki pääsi lopulta sisälle, kun naurakot riitti, vaikka alaikäiset ei päässyt. Jäi oikein mieleeni, että olipa kommee ja palvelualtis kaveri.

Äänestä
  • tosi pätevä kaikinpuolin.

    Äänestä

  • ollut mukana myös komea avo

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


menoista kirjoitti:

tahtoisin antaa hieman palautetta. Toivottavasti uuden omistajan myötä parannetaan palvelua hotellilla. Henkilökunta virkeämmäksi ja nopeammaksi.Osa olikin jo nuoria, joka on hyvä!!! Ja 45 minuutin odotus baaritiskillä on aika kauheaa...!!! Ja, että sisälle pääsee niin pahimmassa tapauksessa jonotat 2 tuntia ja sisälle päästessä huomaat, että eihän täällä edes ole tungosta! Naulakoita enemmän, kun aina tuntuu olevan tuo sama itku niiden vähäisyydestä. Ja ikärajaksi 20 , nuoremmat menkööt Tervareittiin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu