Ketään naista risteilylle 31.12 lähdössä turusta illalla?

Eli onko joku sinkku neitonen lähdössä risteilylle turusta tukholmaan uudenvuoden aattona?
Kyselee 22v mies turusta. Laita yhteystieto tms. niin nähdään risteilyllä.
3940
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"matkaseuraa" foorumia.

Äänestä

mihin mie siul se viesti laitant? Mut paa lehti kainaloo ja ruusu suuhu nii nähhää aulassa vartti lähö jäläkee.

Äänestä
  • mie oon vast kuuskytneli aastas! catfightcatfight!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m-22v kirjoitti:

Eli onko joku sinkku neitonen lähdössä risteilylle turusta tukholmaan uudenvuoden aattona?
Kyselee 22v mies turusta. Laita yhteystieto tms. niin nähdään risteilyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu