Onko kokemuksia hotellista? Onko turvallista varata luottokortilla: HostelWorld.com ?
Avalon House Dublin
1
713
Vastaukset
- paikka on
Kokemusta on kolmen yön verran viime kesältä. Hostelli on ihan ok, jos ei vaadi majapaikaltaan kovin suuria. Huoneet ovat pieniä ja todella pelkistettyjä ja yhteiset tilat suht siistejä. Aamiainen on jokseenkin surkea. Huoneiden väliset seinät ovat paperia, mutta hostellissa oli ainakin tuolloin hiljaista porukkaa, sillä melu ei häirinnyt millään lailla. Henkilökunta oli avulias ja ystävällinen. Hostellin sijaintikin on aika hyvä, "kaikki" on kävelyetäisyydellä. Oikeastaan mitään negatiivista sanottavaa en keksi.
Voisin hyvin mennä uudestaankin ko. hostelliin.
Seuraavalle reissulle tosin varattiin Oliver St John Gogarty Hostel (http://www.gogartys.ie), joka on vielä keskeisemmällä paikalla ja hinnaltaan samaa luokkaa.
Varasin HostelWorld.comin kautta ja kaikki toimi hienosti. Varatessahan ei tarvitse edes maksaa kuin 10% (muistaakseni) ja loput paikan päällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493155Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472478Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?492394- 982045
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341243