Riejun viritys

Niin, että tällänen juttu et haluun nyt viritää Riejuni joka on rrx 50 enduro. Niin mitä mun pitää tehä et se kulkee n.65-75 km/h kiitän jo valmiiksi :P ku ois kiva päästä vähä tykittää ja pysyy kavereitten peräs
1304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pakoputki irti sylinteristä ja putken päästä kuristin pois niin saattaa jopa kaverisikin jäädä :D ja jos ei tuolla kulje tarpeeksi niin eteen isompaa ratasta ja jos ei vieläkään niin eteen vielä isompaa ratasta/taakse sitten pienempää. kuristuksen poiston jälkeen vaihda vähän isompi suutin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DJ Kalustekauppias kirjoitti:

Niin, että tällänen juttu et haluun nyt viritää Riejuni joka on rrx 50 enduro. Niin mitä mun pitää tehä et se kulkee n.65-75 km/h kiitän jo valmiiksi :P ku ois kiva päästä vähä tykittää ja pysyy kavereitten peräs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu