jomtielle

olemme lähdössä pattayalle 7.päivä.meillä ei ole hotellia varattuna.olemme pattayalla n.03.00 seuraavana aamuna.mihen hotelliin kannattaa suunnata siihen aikaan.hinta sais olla n.50 euroa vrk.olemme perillä 3 viikkoa. kiitos etukäteen haluaisimme jomtielle
3998
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaikka googlettamalla jomtien hotels saa aikamonta saittia ,mistä voi buukata hotellin ja katsella kuvia sekä arvosteluja

Äänestä

Etukäteen netistä ottamalla saa edullisemmin hotellin, pariyötä voi varata netistä jollei tiedä hotellista tai sen tasoa, ettei tartte haahuilla yössä ja varauksessa ilmoittaa ,että tulee yöllä ,etteivät myy veks.

Äänestä

www.thaiklupi.fi löytyy majoitusarvosteluja ja kuvia .täytyy ensin kirjautua sisään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aviopari kirjoitti:

olemme lähdössä pattayalle 7.päivä.meillä ei ole hotellia varattuna.olemme pattayalla n.03.00 seuraavana aamuna.mihen hotelliin kannattaa suunnata siihen aikaan.hinta sais olla n.50 euroa vrk.olemme perillä 3 viikkoa. kiitos etukäteen haluaisimme jomtielle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu