Keuhkosyöpä vei Peltisn

Nyt on oikea päivä stumpata.
Pitkällisen sairauden jälkeen
taipui Peltsikin. Ikävä ja surullinen
asia, mutta terveyden eteen on
tehtävä valintoja.
41848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka on tarkoittamasi Peltsi?

Äänestä

"Asiaa tuntevien" mukaan kyseessä oli leukemia, eikä keuhkosyöpä.

Äänestä
  • Onko se se YleX juontaja Peltsi vai? Onko se kuollu??

    Äänestä

  • Ketä mitä häh? kirjoitti:

    Onko se se YleX juontaja Peltsi vai? Onko se kuollu??

    RIP. Ei tiettävästi keuhkosyöpään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keesolehto kirjoitti:

Nyt on oikea päivä stumpata.
Pitkällisen sairauden jälkeen
taipui Peltsikin. Ikävä ja surullinen
asia, mutta terveyden eteen on
tehtävä valintoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu