Wolfenstein Enemy Territory

Mietin että lataisko ton ET:n mutta pitäis tietää toimiiko se Vistas etten lataa sitä turhaan kun monet vanhemmat pelit ei toimi Vistas. Vastatkaa!
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se saattaa toimia jos asetuksesi on oikeat olen itse ladannut sen ja se pamahti käyntiin se peli

Äänestä

sit ku oot asentanu pelin nii mee ohjaus paneeliin sit paina ohjauspaneelin pääikkuna sit ohjelmat sit käytä vanhempaa ohjelmaa windows versios kanssa sit vaan seuraat ohjeita mitä näytölle tulee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimiiko kirjoitti:

Mietin että lataisko ton ET:n mutta pitäis tietää toimiiko se Vistas etten lataa sitä turhaan kun monet vanhemmat pelit ei toimi Vistas. Vastatkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu