Hei, onko kukaan ollut Peace Resortissa Bophutissa? Kokemuksia? Pääseekö sieltä helposti Chawengille ja millaisella summalla?
Peace Resort Bophut
5
1355
Vastaukset
- laffet
Bophutista pääsee lavataksilla tai mopotaksilla helposti Chawengille 50:llä bhatilla. Yöaikaan ottaa sitten enemmän.
- Samuille
Minäkin olen harkinnut tätä hotellia Samuilla joten jos kokemuksia löytyy niin olisi tosi kiva saada tietoa hotellista ja rannasta!
- samui hotla
Samuille kirjoitti:
Minäkin olen harkinnut tätä hotellia Samuilla joten jos kokemuksia löytyy niin olisi tosi kiva saada tietoa hotellista ja rannasta!
Takasin tultiin viikko sitten ja itse pidin paikan rauhallisuudesta todella paljon :) Suosittelen lämpimästi ihmisille jotka eivät halua Chawengin hulinaan
- hhk
Suosittelen lämpimästi kyseistä hotellia, menisin kyllä uudestaankin! Jos haluat kysellä jotakin kyseistä paikasta niin vastaan kyllä mielelläni.
- tipsu
kiinnostaisi kuulla hotellista enemmän henkilökohtaisia mielipiteitä. Onko puutarhassa olevat Bungalovit millaisia? Kuvissa näyttää melko pieneltä ja sänky kapealta. Miten on? Millainen on hotellin alue? Entä matka hotellista Fisherman Villageen? Millainen kylä on? Millaiset shoppailumahdollisuudet? Onko siellä joku kenkäkauppa? Kaikki kiinostaisi.Entä Bophutin ranta, millainen se on? vastauksia ja ensi talven matkaa odotellen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4703447SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1142607Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj842142Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1661963Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä121871- 1471796
- 941611
Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi421492Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3541334Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li341321