kertokeepa

kanariansaarista tämän tammi-maaliskuun aikana olisi viisainta matkata ?
3532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on omat hyvät ja huonot puolensa,mene vaikka sinne missä on suurin hotellitarjonta niin menet ikäänkuin joukon mukana.

Äänestä

Tuskin saat tältä palstalta siihen viisasta vastausta.Jokainen kehuu sitä mistä itse tykkää,toinen ns. äidistä ja toinen tyttärestä.
Espanjanjan valtion matkailutoimisto esitetilaukset 24h puh. 358(0)9-646282.
Ensinmäisestä se kuitenkin aloitettava.

Äänestä

Voipi olla vaikeaa saada hotellia
ainakaan turistikohteista näin
lyhyellä varoitusajalla.
Mutta suosittelen Puerto Ricoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mihinkäs kirjoitti:

kanariansaarista tämän tammi-maaliskuun aikana olisi viisainta matkata ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu