PANASONIC TH-42PX70E
ONKOHAN TÄÄ HYVÄ MERKKI?
VOITTEKO KERTOA OMIA KOKEMUKSIA JOS TÄSTÄ KYSEISESTÄ TV:TÄ MINKÄLAINEN KUVA DIGITV PUOLELLA ENTÄPÄ DVD:TÄ KATSELTAESSA.
KUVAT OLIS KANS AIKA HYVÄ HOMMA.
PANASONIC TH-42PX70E
3
1609
Vastaukset
- pata#4
itse ostin kyseisen töllön syksyllä ja olen ollut erittäin tyytyväinen digi puoli toimii paremmin kuin missään boxissa jota olen kokeillut toimii myös hyvin kotiteatteri ja peli käytössä esim. x-box360 näyttää erittäin hyvältä hinta laatu suhde erittäin kohdallaan.SUOSITTELEN.
- tuo Panasonic
Ostin kyseisen plasma tv:n n. viikko sitten, ja olen enemmän kuin tyytyväinen laitteeseen. Kuva on erittäin hyvä Dvd:tä katsellessa. Värit toistuvat hyvin, mustan taso huippuhyvä, kirkkaus riittää todella hyvin jne. Enpä ole parempaa kuvaa vielä nähnyt, verraten vaikka Lcd-töllöön.
Tv-lähetyksien tasosta riippuen kuva on hyvä. Kaapelitaloudessa minulla on Topfieldin Masterpiece digiboxi yhdistettynä televisioon, joten tv:n omaa digiviritintä en voi käyttää.
Jos ostat kyseisen plasman, niin kuljeta se ehdottomasti vain pystyasennossa, muuten se menee rikki. - Anonyymi
VÄHÄN PÄIVÄSTÄ KIINNI MISSÄ MENNÄÄN
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1466354Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1964002PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4852807- 312761
- 2012375
- 1862089
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1471512- 581334
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371304Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?891074