CS CHEATTAAJAT

moi kaikki alhaiset cs cheattaajat :P Oon itse pelannu pelia noin 1v ja en oo koskaan cheatteja käyttäny, ja tuskin käytänkään. Haluisin tietää että saako esim aimilla tai wh lla sellasta iloa pelistä? onko siinä samanlaista hohtoa? Vastatkaapa joilla on kokemuksia cheateistä... :D
2323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen pelannut cs:sää 2 vuotta ...Olihan sitä tietysti cheattejakin kokeiltava, joskus puol vuotta sitten.. DNA:lla tietysti :P kova cheatti mesta kaverin kanssa kiusattiin muita huonompia xiittareita. WH on helvetin hauska xiitti, Aimi, no jaa Oikea aimi löytyyy ranteesta :P
Aimi on ihan turha, sen huomaa helpolla :D
Voihan cheatteja tietysti käyttää vain botteja vastaan.. :O Enää kyllä ei ole niin hirvittävästi cheattereita, kun on hyvät anticheatti ohjelmat, VAC, C-D ... Onhan siinä xiittaamisessa hetken hohto, siihen asti kunnes tulee ip bannia :P ....Jos haluutte xiittejä kokeilla, tehkää se lanissa, tai dna:lla, kiitos :)

Äänestä

Mä olen pelannut sitä 4 vuotta ... Ei chat:issa ole mitään tekemistä ... siellä on vain tylsää ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Steiner kirjoitti:

moi kaikki alhaiset cs cheattaajat :P Oon itse pelannu pelia noin 1v ja en oo koskaan cheatteja käyttäny, ja tuskin käytänkään. Haluisin tietää että saako esim aimilla tai wh lla sellasta iloa pelistä? onko siinä samanlaista hohtoa? Vastatkaapa joilla on kokemuksia cheateistä... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu