6110 navigator sekoilut

Meneekö muillakin aikaajoin 6110 navigator jumiin kun puhelu tulee ? eli värinä tärisee ja näytöllä lukee puhelu mutta puhelua ei voi hylätä eikä vastata ja mikään näppäin ei toimi. Aina pitää akku repiä irti.
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nmy kirjoitti:

Meneekö muillakin aikaajoin 6110 navigator jumiin kun puhelu tulee ? eli värinä tärisee ja näytöllä lukee puhelu mutta puhelua ei voi hylätä eikä vastata ja mikään näppäin ei toimi. Aina pitää akku repiä irti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu