NISSAN URVAN

2,5 diesel vm-92. Kumpi on koneessa, hihna vai ketju? Ja mikä mahtaa olla vaihtoväli? Kiitollinen tiedoista jo etukäteen.
2260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jo selvittää itse, ei kumpikaan. Hoidettu ilmeisesti rattailla, en tiedä tosin pitääkö vaihtaa määräajoin. Eli, vinkkejä voi antaa jos tietoa on.

Äänestä

nissan urvan< onko tämä auto pitka vai lytht mali ja mikä se hinta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakutin kirjoitti:

2,5 diesel vm-92. Kumpi on koneessa, hihna vai ketju? Ja mikä mahtaa olla vaihtoväli? Kiitollinen tiedoista jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu